Rozšíření a příslušenství

Rozšíření a příslušenství

SMARWI lze snadno propojit

SMARWI je možné ovládat samostatně, ale lze jej také díky otevřeným API snadno připojit do Vaší stávající chytré domácnosti. Díky platformám jako je IFTTT, Stringify nebo Openhab lze SMARWI propojit se stovkami jiných zažízení a řešení dalších výrobců. Snažíme se pravidelně rozšiřovat počet řešení, do kterých lze SMARWI připojit a to i díky podmětům které nám dáváte nebo modulům, které jste pro SMARWI sami vytvořili. Pokud máte nápad nebo řešení pro integraci SMARWI, neváhejte nám napsat na Fóru nebo na email: info[at]vektiva.com.

Zde naleznete stávající návody na integraci SMARWI 

SMARWI integrace

Vektiva Solutions, inteligence rozšiřitelná dle Vašich potřeb

Připravujeme pro Vás sadu senzorů a komuniační HUB, který umožní  připojení a komunikaci mezi různými zařízeními (SMARWI ale i jinými akčními členy) a senzory. . 

Smarwi Hub

Při návrhu nových řešení, zůstáváme věrni naší základní filozofii:

  • Řešení Vektiva Solutions zlepšují každodenní kvalitu Vašeho života a práce
  • Chytrá domácnost (Smart Home) má být cenově dostupná 
  • Smart Home lze vybudovat i pro stávající bydlení, nejen pro nové byty, domy a prostory 
  • Produkty Vektiva Solutions a platforma vektiva.online nejsou uzavřené a naší snahou je umožnit propojení s chytrými zařízeními jiných výrobců. SMARWI i naše další produkty podporují API.

Samotné SMARWI dokáže pokrýt široké spektrum vašich potřeb (více v sekci Příklady použití) a pomáhá zlepšovat každodenní kvalitu života. 

Průběžně uveřejňujeme nové informace o připravovaných rozšířeních na FB, G+ a v novinkách na tomto webu. Zůstaňte s námi v kontaktu. 

Příslušenství

K Vašemu SMARWI lze v případě potřeby dokoupit řadu příslušenství a náhradních dílů: 

Accessories

  • Náhradní sada lepicích pásek - ke koupi SMARWI vždy doporučujeme náhradní sadu lepicích pásek. I když lepení SMARWI není komplikované, vyžaduje přesnost. Může se stát, že budete mít potřebu některý z držáků umísit jinak. (SMARWI obsahuje jednu kompletní sadu lepících pásek)
  • Prodlužovací kabel k adaptéru - zvažte umístění zásuvky pro adaptér, případně si dokupte prodlužovací kabel adaptéru v délce 1,8m,3m  a 5m nebo použijte prodlužovací zásuvku
  • Dodatečné těsnění oken - SMARWI dovírá ventilace u oken s dobrou geometrií velice těsně a zachovává dobré zvukově-tepelné izolační vlastnosti. Starší okna již nemusí dobře těsnit a jejich geometrie nebývá zcela přesná. Toto leze velmi efektivně řešit instalací dodatečného těsnění
  • Náhradní sada držáků kabelu - pokud potřebujete diskrétně a elegantně uchytit kabel na delší vzdálenost, je možné si přikoupit náhradní sadu držáků. (součástí SMARWI je sada 8ks držáků kabelů vč. lepicích pásek)
  • Náhradní adaptér - v případě poškození nebo potřeby náhrady adaptéru je možné zakoupit samostatně originální napájecí adaptér
  • Náhradní hřeben a držák hřebene - poskytujeme kompletní smontovanou náhradní sadu hřebene s držákem hřebene

Tyto a další typy příslušenství, zakoupíte v našem eshopu.

Stay in touch