Jak to funguje

Jak to funguje

SMARWI je zařízení, které dokáže ovládat ventilaci Vašeho okna. Jedná se výrobek navržený, vyráběný a ručně kompletovaný v České Republice. SMARWI je inteligentní přístroj, jehož chování můžete plánovat podle času, dokáže reagovat na různé události automaticky a také ho lze vzdáleně ovládat pomocí chytrých mobilních telefonů nebo PC. 

SMARWI onWindow

Vícero SMARWI lze propojit a ovládat hromadně, stejně tak je možné ho spárovat se senzory, či jinými zařízeními a vybudovat tak komplexní řešení pro chytrou domácnost, podnik či provoz.

Díky schopnosti přesně regulovat ventilaci okna, můžete pomocí SMARWI řídit přísun čerstvého vzduchu do místnosti, větrat efektivně kdy je to třeba, či naopak ventilaci ukončit.

Široké spektrum použití

SMARWI pomáhá všude tam, kde chceme dlouhodobě zlepšit kvalitu života nebo řešit situace spojené s větráním. Kvalita vzduchu v místnostech ovlivňuje naši schopnost se soustředit, má dopad na únavu a režim spánku. Naším cílem bylo vytvořit chytrého a diskrétního pomocníka, který umí větrat prostory pomocí oken. 

Příklady použití:

  • Regulace teploty uvnitř místnosti, pomocí řízeného větrání
  • Udržování konstantní kvality vzduchu v průběhu dne i v průběhu spánku
  • Větrání prostor od vnitřních pachů, vlhkosti apod.
  • Vzdálené ovládání oken když jste v práci, či na dovolené
  • Dálkové ovládání oken pro lidi s pohybovým omezením
  • Prevence před nežádoucími událostmi. Vniknutí deště, včasné zavření při zvyšující se hladině hluku, řízené vnikání teplého nebo studeného vzduchu z vnějšího okolí
  • Větrání oken s komplikovanou dostupností pomocí mobilní aplikace/PC
  • Větrání oken s komplikovanou dostupností pomocí tlačítka připojeného kabelem
  • A mnoho dalších….

SMARWI life

V sekci “Jak to funguje“ najdete podrobný seznam příkladů použití, který díky Vašim podmětům neustále doplňujeme. Děkujeme, pomáháte tím ostatním uživatelům i nám využít SMARWI ještě lépe.  

Nejen pro domácnosti

SMARWI má vyžití nejen v domácnostech, ale i v gastro provozech, hotelích, fitness - centrech, v průmyslu, skladech, školách, obchodních a kancelářských prostorách. Řeší například problémy s ovládáním špatně dostupných oken, automatické větrání v místnostech se zvýšeným vznikem vlhkosti, pachů nebo nutnost plánovat větrání v pravidelných intervalech.

SMARWI industry

Díky spolehlivosti a velmi tichému provozu ho lze použít i na místech, kde je klíčová diskrétnost a nízká úroveň hluku.  V případě zájmu o profesionální využití v komerčních prostorách nás neváhejte kontatovat na emailu: info[at]vektiva.com. 

Stay in touch