not ready - Strana: 2 - Diskuzní fórum - Smarwi - chytré otvírání oken. Pro vytvoření příspěvku se prosím zaregistujte.

not ready

  • Hynek
  • Avatar uživatele Hynek
  • Návštěvník
  • Návštěvník
23. úno 2021 11:07 #718 od Hynek
Hynek odpověděl/a na téma: not ready
Dobrý den,
mrzí nás, že máte tento problém. Další možné příčiny by mohly být
1) protáčení pastorku na hřídeli
2) vadný napájecí adaptér, který by vynechával napájení silové části SMARWI.

Prosím zašlete nám video, kde se SMARWI dostane do stavu Note ready na support[at]vektiva.com. Pokud je to možné, bylo bylo by dobré na vidu zachytit detail otáčení pastorku. Dekujeme a omlouváme se za komplikace.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • esus
  • Avatar uživatele esus Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
27. úno 2021 13:19 #719 od esus
esus odpověděl/a na téma: not ready
Dobrý den,
V mém případě jsem provedl také všechny doporučené kroky a výsledek byl stále "not ready". Šla provést pouze kalibrace a nastavený plán nefungoval. Nefungovalo manuální tlačítko ani zaslání příkazu přes OpenHAB či web. Po pár dnech se samo otevřelo okno a již se nazavřelo. Musel jsem ho zavřít ručně, Bohužel k mé smůle to bylo v noci v těch největších mrazech :-). Následně další den již začal fungovat plán otevírání a zavírání. Nyní při kontrole odesílání příkazů je již vše v pořádku bez jakéhokoli mého zásahu. Nevím jak, ale spravilo se to za pár dní samo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Zufan
  • Avatar uživatele Zufan
  • Návštěvník
  • Návštěvník
29. bře 2021 09:01 #723 od Zufan
Zufan odpověděl/a na téma: not ready
Dobrý den, také jsem se setkal s tímto problémem. Nakonec jsem zkusil napájecí zdroj mean well 12V/16W(který jsem měl zrovna doma po ruce) a zdá se že vše funguje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Radim Novotný
  • Avatar uživatele Radim Novotný
  • Návštěvník
  • Návštěvník
29. bře 2021 09:41 #724 od Radim Novotný
Radim Novotný odpověděl/a na téma: not ready
V mém případě jsem nakonec poslal SMARWI na reklamaci, která byla vyřízena výměnou základní desky. Zkoušel jsem i zdroj z jiného SMARWI a ten nepomohl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zůstaňte s námi ve spojení