Ovládací centrum v Češtině - Diskuzní fórum - Smarwi - chytré otvírání oken. Pro vytvoření příspěvku se prosím zaregistujte.

Ovládací centrum v Češtině

  • Zdeněk Hulák
  • Avatar uživatele Zdeněk Hulák Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
10. led 2021 06:19 #643 od Zdeněk Hulák
Zdeněk Hulák vytvořil/a téma: Ovládací centrum v Češtině
Dobrý den, jsem Čech bydlím v České Republice, používám Českou Vektivu, ale ovládací centrum (nastavení) je stále v angličtině? Změní se to nebo je nějaká šance na České nastavení? Tento dotaz jsem již podával asi tak před 8 roky- byla mě přislíbeno počeštění, ale stále je postrádám. Občas potřebuji něco přenastavit, nebo se stávající nastavení ztratí, je mě 70 let a mám problém do třeba po dvou letech vzpomenout, na to, jak jsem to dělal. Musím si menu znovu přeložit v překladači! Je to úsměvné, ale obtěžující. Děkuji (doufám, že ne zbytečně) za přiznání si, že jste firma Česká a nestydíte se za to?!?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hynek
  • Avatar uživatele Hynek
  • Návštěvník
  • Návštěvník
16. led 2021 12:37 - 16. led 2021 12:45 #653 od Hynek
Hynek odpověděl/a na téma: Ovládací centrum v Češtině
Dobrý den,
mrzí nás, že po 3 letech ještě nemáme vícejazyčnou verzi. Problem je v nedostatku prostredku ve SMARWI. Na vektiva.online samozrejme toto realizovat lze. Nicmene v tom pripade by bylo odlisne ovladani SMARWI lokalne a na vektiva.online a to jsme dlouho nechteli pripustit. Spolu se spustenim prodeje senzoru jsme se rozhodli kompletne predelat rozhrani na vektiva.online. To jiz bude vice-jazycne. Pocitame s CZ, EN a DE. Jeste jej testujeme, bude vypadat priblizne viz obrazek v priloze.
Přílohy:
Poslední úprava: 16. led 2021 12:45 od Hynek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zůstaňte s námi ve spojení