Technické specifikace

Technické specifikace

SMARWI je vyrobeno z barevně a teplotně stabilních plastů. Je použito stejného materiálu, z jakého jsou vyrobeny plastové části většiny kvalitních oken. 

Délka hřebenu umožnuje plné otevření všech standardních oken v režimu ventilace.

Rozměry a technické specifikace SMARWI:

SMARWITechnical Spec

Parametr

Specifikace

Doplňkové Informace

Napájecí adaptér

Input: AC 50Hz/230V
Output: DC 12V/1,5-2A

Adaptér typu C, délka kabelu 1,5m,

Lze dokoupit prodlužovací kabel v délce 2m, 3m a 5m

Rychlost pohybu

Volitelná: cca 3 – 20 sec

Přibližný čas, potřebný k zavření/otevření okna

Rozsah provozních teplot

-5 až + 40 Celsia

 

Standard komunikace

Wi-Fi 

802.11 b/g/n

 

Co potřebuji znát před koupí:

Před koupí SMARWI si prosím zkontrolujte, že jsou ve Vašem případě splněny následující předpoklady:

1) Mé okno má funkci ventilace (Tilt-Turn) a splňuje minimální rozměry

SMARWI je určeno pro ovládání oken s funkcí ventilace. Aby bylo možné jej správně nainstalovat a provozovat, je nuntné aby Vaše okno splňovalo několik požadavků na minimální rozměry.

 

 SMARWI tech spec1 

 

Upozornění:

SMARWI lze při respektování minimálních rozměrů nainstalovat na Tilt-Turn okna s pravým i levým bočním otevíráním. Bezpečnostní krabičku lze umístit také na obě strany okna

Pokud nelze dodržet minimální vzdálenosti 19cm od pantu okna, SMARWI lze nainstalovat, ale nebude možné plné manuální otevření do strany

 

2) Vyberte si správnou délku kabelu k bezpečnostní krabičce 

Rozhodněte se, jak chcete umístit bezpečnostní krabičku. Zda na svislou stěnu rámu nebo na spodní vodorovnou, viz obrázek níže.

Změřte své okno a při koupi zvolte dle požadovaného umístění bezpečnostní krabičky a velikosti okna odpovídající délku kabelu. SMARWI se prodává s kabely o délce: 1,6m, 2,1m a 2,7m .Univerzálně použitelný je větsinou kabel v délce 2.1m

 

Poznámka: V případě okna s panty na levé straně lze vést kabel a umístit krabičku zcela stejným způsobem jako u okna s panty na pravé straně, držák SMARWI obsahuje zářezy pro uchycení kabelu vedeného na levou stranu okna.

 SMARWI tech spec2

3) Ověřte možnosti napájení pomocí adaptéru ze zásuvky/prodlužovacího kabelu poblíž okna

Jack napájecího adaptéru se připojuje do bezpečnostní krabičky, viz obrázek výše. Délka kabelu napájecího adaptéru je 1,5m. Ověřte, zda máte k dispozici zásuvku v dostatečné blízké vzdálenosti od okna. Pokud zásuvka není v blízkosti okna, můžete použít vlastní prodlužovací zásuvku nebo přikoupit prodlužovací kabel k adaptéru v našem eshopu. Prodlužovací kabel je k dispozici v délce 2m, 3m a 5m.

 

Omezení:

Přídržná síla, kterou SMARWI udržuje okno zavřené je omezená konstrukcí a brání poškození zařízení. V případě silného větru apod. může dojít k samovolnému otevření ventilace. Totéž může nastat při výpadku proudu. Prosím počítejte s touto eventualitou v případě delší nepřítomnosti nebo nepříznivého počasí v závislosti na konkrétním umístění Vašeho okna. Za případné škody způsobené otevřenou ventilací nenese výrobce zodpovědnost. 

Podrobné informace o instalaci SMARWI naleznete v Návodu na instalaci

 

Zůstaňte s námi ve spojení