O společnosti

Profil společnosti Vektiva s.r.o.

vektiva

2015

V roce 2015 jsme začali pracovat na myšlence inteligentního zařízení pro ovládání oken. Tím se nastartoval náš start-up projekt a začali jsme s vývojem SMARWI (dříve pod pracovním označením Smart Window Regulator / SWR).  

2016

Po úspěšném vyzkoušení prvních funkčních prototypů jsme pro podporu vzdáleného online ovládání SMARWI a dalších IOT zařízení začali v roce 2016 budovat platformu vektiva.online

2017

Po dvouletém vývoji jsme v roce 2017 připravili SMARWI pro sériovou produkci a uvedení na trh. SMARWI představuje první inteligentní zařízení, umožňující ovládání ventilace oken, které lze použít na většinu standardních oken s funkcí Tilt-Turn. 

V současnosti se věnujeme vývoji dalších zařízení, senzorů a akčních členů rozšiřujících rodinu řešení SMARWI a otevření platformy vektiva.online i pro komunikaci a integraci s produkty jiných výrobců.

2021

Nedobrovolné zastavení výroby kvůli nedostatku čipů v důsledku celosvětové pandemie Covid - 19

2023

Obnovení výroby téměř po 2 letech! Aneb chceme Vám nadále pomáhat žít a spát zdravěji a lépe. Znovuzprovoznění kompletního prodeje Smarwi přes e-shop.

Cíle:

Naším posláním je přinášet do domácností a podniků, které při svém vzniku nebyly stavěny jako ‘smart homes/businesses’, kvalitní a dostupné produkty v oblasti IOT a chytrého centrálního řízení domácností a firem. 

Všechny naše inovace spojuje zásadní myšlenka: “Pomáhat zákazníkům každý den  žít zdravěji a přitom pohodlněji“.

Díky Vašemu zájmu se tato start-up aktivita živě vyvýjí a celý náš tým se snaží poskytovat dobrou kvalitu služeb, dále rozvíjet a podporovat naše produkty a platformu.

Děkujeme Vám, našim zákazníkům, za vytrvalou podporu.

Stránky společnosti Vektiva: www.vektiva.com

Zůstaňte s námi ve spojení