Novinky

SMARWI v pořadu České televize Polopatě

V neděli 2.6.2024 měla premiéru reportáž na téma zdravého spánku v hobby pořadu ČT Polopatě. Na celou reportáž, kde byla zmínka o Smarwi, se můžete podívat zde

Článek o Smarwi na webu Živě.cz

V sobotu 23.3. vyšel článek o Smarwi na webu ŽIVĚ.CZ. Smarwi prošlo opravdu důkladným testem pod rukama Jakuba Čížka, který Smarwi nešetřil a prozkoumal jeho funkce, vlastnosti a nastavení ze všech možných úhlů :-) Smarwi v tomto testu obstálo. Více se dozvíte přímo v samotném článku. Pokud Vás přečtení článku inspirovalo k tomu, jak a kde ve Vašem domě či bytě Smarwi využít, tak si neváhejte tohoto šikovného pomocníka pořídit pro lepší a snazší život! 

Objevte výhodné sady SMARWI

Nemrzněte a přesto si užívejte čerstvého vzduchu! Pořiďte si SMARWI do více pokojů najednou, například do ložnice, koupelny a obývacího pokoje a ušetřete tak až 9% díky nákupu našich výhodných sad Smarwi!

Pokračovat ve čtení

Začíná SMARWI sezóna

Podzimem začíná SMARWI sezóna. Krátké a pravidelné intervaly větrání zaručí přísun čerstvého vzduchu přes den a zejména v noci, kdy si potřebujeme odpočinout, dýchat ale nemrznout. 

Pokračovat ve čtení

Aktualizace funkcí bezpečnostního tlačítka

Na základě Vašich podnětů jsme upravili funkce tlačítka. Nyní můžete okno snadno ovládat jedním kliknutím. A co víc, delším podržením (cca 2 sekundy) lze pozastavit nebo spustit Vaše plány. Updatujte své SMARWI...

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Zůstaňte s námi ve spojení