not ready - Page 2 - Diskuzní fórum - Smarwi - chytré otvírání oken. Pro vytvoření příspěvku se prosím zaregistujte.

not ready

  • Hynek
  • Hynek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
23 Feb 2021 11:07 #718 by Hynek
Hynek replied the topic: not ready
Dobrý den,
mrzí nás, že máte tento problém. Další možné příčiny by mohly být
1) protáčení pastorku na hřídeli
2) vadný napájecí adaptér, který by vynechával napájení silové části SMARWI.

Prosím zašlete nám video, kde se SMARWI dostane do stavu Note ready na support[at]vektiva.com. Pokud je to možné, bylo bylo by dobré na vidu zachytit detail otáčení pastorku. Dekujeme a omlouváme se za komplikace.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • esus
  • esus's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
27 Feb 2021 13:19 #719 by esus
esus replied the topic: not ready
Dobrý den,
V mém případě jsem provedl také všechny doporučené kroky a výsledek byl stále "not ready". Šla provést pouze kalibrace a nastavený plán nefungoval. Nefungovalo manuální tlačítko ani zaslání příkazu přes OpenHAB či web. Po pár dnech se samo otevřelo okno a již se nazavřelo. Musel jsem ho zavřít ručně, Bohužel k mé smůle to bylo v noci v těch největších mrazech :-). Následně další den již začal fungovat plán otevírání a zavírání. Nyní při kontrole odesílání příkazů je již vše v pořádku bez jakéhokoli mého zásahu. Nevím jak, ale spravilo se to za pár dní samo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Zufan
  • Zufan's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
29 Mar 2021 09:01 #723 by Zufan
Zufan replied the topic: not ready
Dobrý den, také jsem se setkal s tímto problémem. Nakonec jsem zkusil napájecí zdroj mean well 12V/16W(který jsem měl zrovna doma po ruce) a zdá se že vše funguje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Radim Novotný
  • Radim Novotný's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
29 Mar 2021 09:41 #724 by Radim Novotný
Radim Novotný replied the topic: not ready
V mém případě jsem nakonec poslal SMARWI na reklamaci, která byla vyřízena výměnou základní desky. Zkoušel jsem i zdroj z jiného SMARWI a ten nepomohl.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Stay in touch