Cvakání při zavírání - Diskuzní fórum - Smarwi - chytré otvírání oken. Pro vytvoření příspěvku se prosím zaregistujte.

Cvakání při zavírání

  • Anonym
  • Anonym's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
09 Jun 2020 19:46 #335 by Anonym
Anonym created the topic: Cvakání při zavírání
Ahoj.

po dvou letech mi začalo okno při dovírání cvakat - viz přiložený YT. Mám ho zkusit nějak promazat ? případně čím ? Jsem jinak maximálně spokojený jen tento neduh je protivný když nad ránem zavírá automat okno tak toto mě opravdu vzbudí a to nemám rád :-)
Žádné nastavení jsem neměnil, takže síla dovření okna apod by v tomto ohledu neměla hrát roli... prostě to najednou začalo dělat.



Objednal jsem další dvě sady tak už se těším jak rozšířím sbírku.

Díky
Martin

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Vratislav
  • Vratislav's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 Jun 2020 20:23 #339 by Vratislav
Vratislav replied the topic: Cvakání při zavírání
To vypadá na změnu v dorazu. Dané buď tím, že se s oknem něco stalo, nebo třeba i změnou teplot. V nastavení bych si zkusil posunout trochu "Window closed position finetune". To myslím pomůže.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Hynek
  • Hynek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 Jun 2020 09:13 #342 by Hynek
Hynek replied the topic: Cvakání při zavírání
Dobrý den,
kolega Vratislav má pravdu. Také se domníváme, že došlo ke změně geometrie okna, např. vlivem změny ročních teplot apod. Prosím zkuste znovu provést kalibraci (v kroku kdy máte přidržet okno u rámu jej přidržte jemně, netlačte). Po kalibraci můžete chování dále doladit v settings/finetune pomocí parametru Window closed position finetune. Posuvnik do leva = SMARWI okno méně přitláčí. V pravo naopak. Pokud to nelze vyladit tímto způsobem, prosim kontaktujte nas na support[at]vektiva.com.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Stay in touch